Car-Life Kłodzko
A A A

President

President Electronics Poland jest firmą obecną na rynku radio i telekomunikacyjnym od 1990 roku. Naszą działalność rozpoczęliśmy jako wyłączny dystrybutor radiotelefonów, anten i akcesoriów na pasmo 27Mhz (CB radio) firmy PRESIDENT, mającej swoją siedzibę w południowej Francji.

Urządzenia radiokomunikacyjne firmy MOTOROLA i YAESU to wysoce niezawodne, bazowe, przewoźne i przenośne radiotelefony o najnowocześniejszych parametrach, które znakomicie ułatwiają pracę wszelkim rodzajom przedsiębiorstw i służb. Są to urządzenia dzięki którym możliwa jest bezprzewodowa łączność pomiędzy indywidualnymi użytkownikami.

Nasze urządzenia pracują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest szybka i niezawodna łączność radiowa. To jest: w usługach, przy ratowaniu życia, w walce z przestępczością i w biznesie. Radiotelefony umożliwiają efektywniejszą komunikację między ludźmi.

MOTOROLA zdobyła pozycję cenionego producenta radiotelefonów dla wielu instytucji: policji, wojska, straży pożarnej, służby granicznej oraz szerokiej gamy przedsiębiorstw transportowych, taksówkowych, budowlanych, kurierskich, agencji ochrony mienia oraz służb ratownictwa: górniczego, chemicznego i górskiego.