Car-Life Kłodzko
A A A

Guard System

Najskuteczniejsze zabezpieczenie w Polsce

Mamy przyjemność zaprezentować najskuteczniejszy na rynku system zabezpieczania i odzyskiwania skradzionych pojazdw. Jako jedyny powstał na zamówienie firm ubezpieczeniowych w Skandynawii. GuardSystem gwarantuje ponad 90% skuteczność w odzyskiwaniu skradzionych pojazdów już do trzech godzin po zgłoszeniu kradzieży.
Potwierdzona skuteczność odnalezienia pojazdu w dniu zgołszenia kradzieży wynosi 95%!

Dzięki unikalnej technologii, jest nie do wykrycia dla złodziei, odporny na wszelkie próby zagłuszania i działa wszędzie tam, gdzie urządzenia oparte na technologii GPS stają się całkowicie bezużyteczne - kontenerach metalowych lub garażach podziemnych. Policja i towarzystwa ubezpieczeniowe uznały GuardSystem za najskuteczniejsze zabezpieczenie na polskim rynku.

GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY ZA URZĄDZENIE I ROCZNY ABONAMENT W PRZYPADKU NIE ODZYSKANIA SKRADZIONEGO POJAZDU.

GuardSystems jest firmą norweską z dużym doświadczeniem i największym udziałem na rynku zabezpieczeń w Skandynawii. O wysokiej wiarygodnoci świadczy fakt stosowania GuardSystem w bankach do zabezpieczania konwojów z pieniędzmi. Jest to system rekomendowany przez takie czołowe firmy jak Volvo BM, Caterpilar, Volvo, Toyota, Lexus. guardsystem.com.pl