Car-Life Kłodzko
A A A

Clarion

Główne produkty: Audio samochodowe, samochodowe systemy nawigacyjne, komputery PC audio, sprzęt wizualny, wyposażenie autobusów, sprzęt komunikacyjny. Jako międzynarodowy pionier, który stworzył pierwsze radio samochodowe w Japonii, jak i pierwszy w Japonii odtwarzacz stereo, Clarion zawsze przewodził pod każdym względem i nadal utrzymuje tą pozycję.

Największe znaczenie dla nas ma zrozumienie potrzeb kierowców i ich zaspokajanie poprzez stosowanie sprawdzonej technologii oraz ciągłe proponowanie unikalnych i nowatorskich produktów w oparciu o naszą zaawansowaną innowacyjność.

Od zestawów radio samochodowych przez urządzenia audiowizualne aż po samochodowe systemy nawigacji, mimo tego że czasy się zmieniają, my zawsze będziemy dążyć do tworzenia „idealnego interfejsu dla muzyki i informacji” dla samochodów i innych mobilnych zastosowań, znanego pod nazwą „Clarion H.M.I.” (Interfejs człowiek-maszyna).

Zintegrowany z układem AV system nawigacji z dyskiem twardym, długo oczekiwany z uwagi na swój ogromny potencjał, zostaje wprowadzony na rynek międzynarodowy, po tym jak ta technologia dojrzała w Japonii, skutecznie spełniając rolę samochodowego terminalu informacyjnego.

Grupa produktów AV, pozwalająca na integrację z różnymi urządzeniami cyfrowymi, takimi jak iPod®*.

Systemy automatycznej nawigacji dla autobusów lokalnych, oraz układy zwiększające bezpieczeństwo kierowców z kamerami CCD.