Car-Life Kłodzko
A A A

Car Audio

Posiadamy w sprzedaży produkty takich firm jak:

 • Alpine

  Alpine – Japoński lider w branży samochodowego sprzętu car audio wideo. Firma powstała w 1978 r jako wspólne przedsięwzięcie Alpsa i Motorolli. Od kilkunastu lat jest notowana na japońskiej giełdzie. Alpine jest uważany za czołowego producenta car hi-fi i car video – jego urządzenia od lat wygrywają w wielu testach i porównaniach.

 • Bull Audio

  Firma specjalizuje się w produkcji głośników wysoko, średnio i nisko tonowych, głośników samochodowych, głośników boom box, kolumn głośnikowych. Rocznie firma produkuje około 1 500 000 różnego rodzaju głośników oraz około 250 000 kolumn głośnikowych. Firma eksportuje swoje produkty do ponad 40 krajów z Azji, Europy oraz Ameryki.

 • Clarion

  Główne produkty: Audio samochodowe, samochodowe systemy nawigacyjne, komputery PC audio, sprzęt wizualny, wyposażenie autobusów, sprzęt komunikacyjny. Jako międzynarodowy pionier, który stworzył pierwsze radio samochodowe w Japonii, jak i pierwszy w Japonii odtwarzacz stereo, Clarion zawsze przewodził pod każdym względem i nadal utrzymuje tą pozycję.

 • Hertz

  Hertz należy do potężnej włoskiej grupy Elettromedia. Nowa marka zajmuje się przede wszystkim głośnikami, które dodatkowo uzupełnia oferta multimedialna oraz wzmacniacze. Dzięki temu firma świetnie uzupełnia ofertę Audisona (należy również do grupy Elettromedia). Specjalnością firmy Hertz są audiofilskie konstrukcje w najbardziej przystępnej cenie.

 • Intek

 • JVC

  JVC jest znakiem handlowym należącym do koncernu Victor Company of Japan, Limited, jednego z największych na świecie producentów sprzętu Audio/Video.

 • LG Electronics

  Założona w 1958 roku firma LG Electronics Inc. (LG) to czołowy światowy producent oferujący nowatorskie technologie w dziedzinie urządzeń elektronicznych powszechnego użytku, sprzętu AGD oraz komunikacji mobilnej.

 • MDS

  MDS (Multi Dynamic System) jest największym operatorem car audio w Skandynawii od 1994. Firma MDS jest reprezentowana w wielu krajach na całym świecie i ustaliła sobie reputację jako jednego z wiodących marek produktów car audio w północnej Europie. MDS jest producentem wysokiej klasy sprzętu car audio i multimedialnego oraz ich dystrybutorem poprzez sieć sklepów, zaopatrzonych w szeroką gamę produktów, która zadowoli zarówno amatorów popularnego „dobrego brzmienia”, jaki i sprosta audiofilskim wymaganiom.
 • MTX Audio

  Amerykańska firma MTX Audio została założona w 1979 roku i jest producentem wysokiej klasy urządzeń home audio, car audio oraz audio dla jednostek wodnych. MTX Audio należy do grupy marek MITEK Corporation zajmującej się projektowaniem, produkcją i sprzedażą domowego, samochodowego i specjalistycznego sprzętu audio.

 • Magnat

  Dzięki niebywałej konsekwencji Magnat jest obecnie jedną z najbardziej znanych firm w branży samochodowego audio. Firma zaliczana jest do wąskiego grona uznanych specjalistów, którzy dostarczają głośniki i wzmacniacze do wyselekcjonowanych salonów sprzedaży na całym świecie.

 • Midland

 • Parrot

  Producent urządzeń bezprzewodowych do telefonów komórkowych. Firma założona w 1994 roku przez Henri Seydoux. Parrot to szeroka oferta samochodowych systemów hands-free, łączności mobilnej dla telefonów komórkowych i smartfonów.

 • Phonocar

  PHONOCAR został założony w 1972 roku w okresie kiedy pomysł Car-HiFi był zupełnie nowy. Firma była jedną z pierwszych która wierzyła i inwestowała w sektor Car-audio.

 • Pioneer

  Firma Pioneer jest producentem szeroko pojętych urządzeń rozrywki domowej, samochodowej, produktów DJ oraz elektroniki do zastosowania profesjonalnego (m.in. ekrany plazmowe, profesjonalne stacje archiwizacji, nagrywarki i odtwarzacze DVD).

 • President

  President Electronics Poland jest firmą obecną na rynku radio i telekomunikacyjnym od 1990 roku. Naszą działalność rozpoczęliśmy jako wyłączny dystrybutor radiotelefonów, anten i akcesoriów na pasmo 27Mhz (CB radio) firmy PRESIDENT, mającej swoją siedzibę w południowej Francji.

 • Rainbow

  Firma Rainbow Audio Components została założona w 1984 roku przez Paul'a Jelko. Od ponad 20 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją wysokiej jakości systemów audio do zastosowań samochodowych i profesjonalnych.

 • SONY

  Sony produkuje sprzęt audio, wideo, telekomunikacyjny i informatyczny przeznaczony na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych.

 • Sonda

  Yelitech, jedna z największych grup odpowiedzialnych za produkcję sprzętu car audio w latach dziewięćdziesiątych, na zlecenie szwedzkiego producenta głośników MDS, po raz pierwszy zaprojektowała i stworzyła głośniki Sonda.

  W konsekwencji marka SONDA zaczęła szybko się rozwijać, poszerzając swój asortyment o nowe produkty.

  Środowisko car audio na całym świecie, również w Polsce dostrzegło korzyści z użytkowania produktów marki Sonda, co w 2007 roku zmusiło grupę Yelitech do podjęcia działań produkcyjnych i eksportowych zakrojonych na skalę globalną.
 • Tec Professional Car Audio

  EB Acoustic została założona w 1968 roku przez Virginio Bonafede. W tym roku firma obchodziła swoje 40 lecie. Do EB Acoustic należą dwie marki: Tec i Technology. Od początku istnienia największym partnerem EB Acoustic była duńska firma Vifa Scanspeak. Współpracę z Vifa Scanspeak rozpoczęto jeszcze przed datą powstania EB Acoustic. Wcześniej produkowano kolumny głośnikowe dla takich firm jak: Sanyo, Technics, Torres, Makintosz, gdzie dostawcą głośników była Scanspeak.